Alpské sáňkování

Divoká vzrušující jízda na sáňkách je zárukou legrace a zábavy pro všechny mladé a ty, kdo zůstali mladými i ve vyšším věku. Nezapomenutelným zážitkem je také sáňkování za svitu měsíce. Osvětlené sáňkařské dráhy na vás čekají.....

Dětská sáňkařská dráha – Obersdorf

Grundlsee – přírodní dráha Hohe Zlaim je otevřena do 22,00 hod – u vleku Kassahütter, noční lyžování i sáňkování Mi+Fr 16.30 až 20.00hod.

Noční sáňkování v Tauplitz – kasa u čtyřsedačkové lanovky - od 26.12. každý Dienstag a Samstag od 17.30 do 20.30 hod. V únoru také každý Donnerstag. Cena 2,50 EUR za jízdu – možno využít výhod Salzkammergut Winter Card.

www.grafenwiese.at

 

Hochwurtzen – denní i noční sáňkování

Saně je možno zapůjčit přímo na svahu. Nejdelší sáňkařská dráha v regionu – 7km ! Sjíždíte z vrcholu Hochwurtzen. Provoz od 19.30 do 23.30 hod. v provozu kabinková lanovka až na vrchol.

Večerní permanentka v roce 2011: 23,50EUR dospělí. Celá dráha osvětlena, stejně tak sjezdovka. Využijte příležitosti a nasmějte se při sjezdu 7 km dlouhé sáňkařské tratě. Prověřte své sáňkařské schopnosti a zvolte tu nejlepší stopu k průjezdu těch nejostřejších zatáček. Vhodné i pro děti. K dispozici jak jedno tak i double saně. K nástupnímu místu nutno jet autem přes střed městečka Schladming směr na Roohrmoos až k parkovišti u kabinkové lanovky na vrchol Hochwurzen.