Bad Ischl

Svět relaxace a pohody - termální lázně Solné komory Salzkammergut-Therme. Lázně byly založeny už v roce 1823 a jsou to tedy nejstarší solné lázně v celém Rakousku.

V termálních lázních Solné komory Salzkammergut-Therme se vše točí kolem tématu "sůl a solanka". Nápaditě konstruované bazény s masážními podvodními lehátky, podvodní masážní proudy, whirpool s příjemnou teplotou vody 36 °C, to vše zaručuje rozmanitost skvělých radovánek při koupání. 

Zlatý hřeb termálních lázní se nachází v krásné venkovní nádrži. Jedinečná vodní atrakce "Lazy River" - v Rakousku jediný outdoorový říční areál - učaruje snad každému. Řeka se pomalu vine od jedné atrakce ke druhé přes solnou jeskyni, gradovnu a kolem masážních lehátek!

Velkolepě pojaté Relaxium - sauny se saunovou zahradou, různými druhy saunování, kabinami s infračerveným světlem, jeskyně s inhalací solanky a rozlehlé odpočinkové zóny - zve rovněž k návštěvě a odpočinku.

Doplňkovou atrakcí světa saunování je orientální relaxační ceremonie Alhambra sestávající ze čtyř fází. Velkolepost této wellnesové procedury spočívá v propojení prostředí a účinku. Ozdravné ceremonie s atmosférou jako hamam, turecká parní lázeň, rasul, světelná terapie Sabbia Med, ručně vyráběná keramika, arabská nádhera barev a orientální tóny slibují příjemný únos do světa sultánů a šekjů.